Merhaba,

Karakterini güçlendirmeye ne dersin ? biliyorum bunu herkes ister işte karakterini güçlendirmek senin ellerinde bu görevin altından başarı ile kalkabilecekmisin ? ;

Ana Hikaye :

Söğüt'ün hakimi olan Ertuğrul Şah, kendisine babasından emanet olan çok değerli bir pusatı Moğollara kaptırır. Zamanın Moğol hükümdarı Ögeday'da bu pusatı 50 parçaya bölerek bozkırda bulunan çok güçlü patron yaratıklara dağıtır. Bu pusatın tekrar toparlanması için bu 50 parça canavarlardan tekrar alınmalı ve demirci de birleştirilmelidir. Bu görev için Ertuğrul Şah, Biyolog Chaegirab'ı görevlendirir. O ise dönemin önemli kahramanlarından olan (sizden) yardım isteyecektir.
------------

Hazırladığımız bu kılavuzda görevin detaylarını sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Hem bilgilendirici bir metin olacak, hem de görevi yapacak arkadaşlarımız için yol gösterici olacaktır.

Görevi Nasıl Alacağız ?

Ertuğrul Şah görevi şuanda oyunumuzda etkin durumda değil. Etkin duruma geldiğinde her karakterin sol görev menüsünde "Ertuğrul Şah'ın Kayıp Pusatı" adıyla bir görev sekmesi belirecektir. Bu görev sekmesinde size Biyolog ile görüşmeniz söylenecek, Biyolog ile irtibat kurduğunuzda ise görev otomatik olarak başlamış olacaktır.

Pusat Parçalarını Nereden Bulacağız?


Pusat parçalarını oyundaki tüm bosslardan elde edebileceksiniz. Sadece bosslardan düşecek. Oyundaki aktif oyuncu sayısının fazla olması nedeniyle, bossların miktarlarını arttırma ihtiyacı duyduk. Bu nedenle ;
 1. Seungryong Vadisi'ne sabit 3 Azrail
 2. Yongbi Çölüne sabit 2 Çöl Kaplumbağası, 3 Mavi Ölüm
 3. Sohan Dağı'na sabit 3 Buz Cadısı
eklenmiştir. Bunun dışında Sarı Kaplan Hayaleti sayısıda yükseltilmiştir. Peki diğer hangi bosslardan düşürebiliriz derseniz ;


 1. Ork Reisi
 2. Dokuz Kuyruk
 3. Alev Kral
 4. Çöl Kaplumbağası
 5. Kraliçe Örümcek
 6. Buz Cadısı
 7. Azrail
 8. Mavi Ölüm
 9. Mavi Ejderha (Beran Setaou)
 10. Sarı Kaplan Hayaleti
gibi bosslardan elde edebileceksiniz. Düşüreceğiniz itemin ismi ise "Şah'ül Pusat" olacaktır. Ayruca bosslardan 100 Adet Oyma Taş düşecektir.

Kayıp Pusatları Topladık Şimdi Ne Yapmalıyız?

Kayıp Pusatları topladıktan sonra Biyolog'a götürüp teslim etmelisiniz. Toplamda 50 Adet Kayıp Parça toplamalısınız. Bu parçayı Biyolog'a 3 saatte 1 adet olmak üzere verebileceksiniz. Biyolog'un kabul etmek şansı ise %100 olarak tasarlandı.

Görevi Bitirdim Ödülüm Ne Olacak?


Görevi bitirdikten sonra Demirci'ye giderek 50 Parçayı bütün hale getireceksiniz. Daha sonra Beak-go'dan ödülünüzü alabilirsiniz.
Ödül ise karakterinize güç katacak sürpriz bonuslar olacaktır!

Seungryong Vadi'si, Yongbi Çölü ve Sohan Dağı'na eklenen Azrail, Mavi Ölüm ve Buz Cadısı'nın tahmini çıkış noktalarını aşağıdaki haritalardan görebilirsiniz.

İyi Oyunlar...