Giriş yapmadınız.

1

Saturday, October 8th 2016, 9:54pm

Kullanıcı adımı ve şifremi unuttum [MSN ADRESİM VAR]

Selamın Aleyküm Hayırlı Akşamlar,
Ben EMail Adresimi ve nickimi biliyorum şifresi dahil ancak Kullanıcı adı ve şifremi unuttum en son 2016-01-03 13:20:58 Tarihinde oyuna giriş yaptım. Adminler bir yardımcı olabilirse sevinirim iyi akşamlar iyi oyunlar iyi forumlar..

2

Sunday, October 9th 2016, 10:41pm

Selamın Aleyküm Hayırlı Akşamlar,
Ben EMail Adresimi ve nickimi biliyorum şifresi dahil ancak Kullanıcı adı ve şifremi unuttum en son 2016-01-03 13:20:58 Tarihinde oyuna giriş yaptım. Adminler bir yardımcı olabilirse sevinirim iyi akşamlar iyi oyunlar iyi forumlar..
"Ben EMail Adresimi ve nickimi biliyorum şifresi dahil ancak Kullanıcı adı ve şifremi unuttum." Sorununuzu daha detaylı anlatırsanız yardımcı olurum, fakat şifrenizi biliyorum diyorsunuz sonunda unuttum diyorsunuz. Metinşah facebook sayfasına mesaj atın gerekeni yapıcaklardır.
I’m not gonna kill you. I’m just gonna hurt you. Really, really bad.

3

Friday, December 23rd 2016, 3:07pm

aynı dertten bende de var ya. oyun nickimi biliyorum ama şifremide hatırlamıyorum kullanıcı adımı da. hatta e-postamı bile yöneticilerden birisi beni bu forum üzerinden arkadaş ekleyebilir mi? onlara bi çözüm önerim var

4

Saturday, December 24th 2016, 5:55pm

aynı dertten bende de var ya. oyun nickimi biliyorum ama şifremide hatırlamıyorum kullanıcı adımı da. hatta e-postamı bile yöneticilerden birisi beni bu forum üzerinden arkadaş ekleyebilir mi? onlara bi çözüm önerim var
Metinşah facebook sayfasına mesaj atın gerekeni yaparlar.
I’m not gonna kill you. I’m just gonna hurt you. Really, really bad.